O FIRMIE

Firma OMEGA z siedzibą w Warszawie została założona w 2011 roku. Początkowo zajmowaliśmy sie szeroko pojętą branżą budowlano – instalacyjną. Od 2012 roku położyliśmy nacisk na branżę ciepłowniczą. Rozszerzyliśmy zakres usług w kierunku spawalnictwa i automatyki przemysłowej. Obecnie specjalizujemy sie głównie w dostawie i montażu węzłów cieplnych, mieszkaniowych stacji wymiennikowych, jak również montażu sieci ciepłowniczych w Warszawie jak    i całej Polsce.

Dlaczego warto współpracować z firmą OMEGA?

Produkty – projektowanie, dostawa i montaż

Firma OMEGA współpracuję z wiodącą na polskim rynku firmą ELEKTROTERMEX Sp. z o.o. zajmującą się produkcją węzłów ciepłowniczych. Każdy węzeł cieplny powstaję na podstawie indywidualnego projektu. Wykonanie „na miarę” daję gwarancję na idealne dopasowanie do parametrów sieci i instalacji wewnętrznej danego obiektu. Dostarczamy urządzenia do Klienta w dowolne miejsce w kraju.

Kadra pracownicza

Filarem Naszej Firmy jest wyspecjalizowana kadra pracownicza posiadająca odpowiednie kwalifikacje, ważne uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne grupy 1, 2, 3 niezbędne do wykonywania prac przy montażu węzłów ciepłowniczych. Są to m. in. inżynierowie ds. sanitarnych, spawacze, montażyści, automatycy i elektrycy. Pozwala to na świadczenie za każdym razem profesjonalnych usług dla Kontrahentów.

Obsługa Klienta

Od samego początku, poprzez nieustanne doskonalenie wiodących obszarów działalności dążymy do pełnego zadowolenia Klienta. Służymy pomocą w  doradztwie technicznym na każdym etapie inwestycji, zaczynając od projektu kończąc na instruktarzu działania.

Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz bieżącą konserwację.